Categories: Ogólne
      Date: lut 28, 2008
     Title: Waleczny marzec...
Bartosz Pietraszewski i Rafał Dudek

W sobotę 1 marca, część zawodników Kick-Boxera Nowy Sącz wyruszy do Krynicy na Mistrzostwa Polski w full contacie, tydzień później Rafał Dudek i Bartosz Pietraszewski zawalczą na prestiżowej gali zawodowej - "Angles Of Fire", 15 marzec to data kiedy Łukasz Bum-Bum Pławecki stanie na zawodowym ringu w Finlandii walcząc na gali "Fight Festival"

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w formule full contact to zawody na które wyruszy, cztero osobowa ekipa młodych, ale już doświadczonych zawodników (Damian Krawczyk, Tomasz Mordarski, Andrzej Grzegorczyk i Jakub Majoch). Wszyscy byli medalistami mistrzostw Polski z zeszłego roku, i w tym roku będą bronić swoich tytułów.

Gala "Angels Of Fire" już 8 marca, przygotowania Rafała Dudka i Bartosza Pietruszewskiego trwały ponad 2 miesiące, teraz pozostało doszlifowanie formy, ostatnie sparingi, tarcze, skupienie się na taktyce. Przeciwnikiem "Dudka" o pas Zawodowego Mistrza Polski będzie, lewo ręczny zawodnik klubu "Kokoroko" z Warszawy - Krzysztof Rumaniuk. Walka została zakontraktowana na 3 rundy po 3 minuty na zasadach K1.
Bartosz Pietruszewski skrzyżuje rękawice z Piotrem Paśnikiem (Sanda Płock), będzie to pojedynek w kat 71 kg, 3 x 3 minuty na zasadach K1.

Helsinki to kolejne miasto w którym zawodnik Kick-Boxera będzie walczyć. Łukasz Bum-Bum Pławecki stoczy tam 5 rundowy pojedynek w K1. Przeciwnikiem jest reprezentant gospodarzy - Jesse Palanto z rekordem w walkach Muay Thai 19 wygranych, 9 przegranych, 1 remis. Startował też czterokrotnie w walkach wg regulaminu K-1 oraz w walkach bokserskich.

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!