sponsor strony - NUMER 9 GwiazdaSportu.pl - stawiamy na sportowców!      sponsor klubu - Wactour sponsor klubu - Konspol

Witamy w naszym klubie!

Angels Of Fire III


Zawodnicy Kick-Boxera na zawodowych ringachNiestety nie udało się zdobyć tytułu Zawodowego Mistrza Polski Rafałowi Dudkowi, po ciężkiej i wyrównanej walce przegrał decyzją sędziów. Za to Bartosz Pietruszewski wypadł bardzo dobrze wygrywając przed czasem z mocnym przeciwnikiem, który reprezentował gospodarzy.
Tytuł Zawodowego Mistrza Polski był w zasięgu ręki, duży respekt obydwu zawodników do siebie, wyrówne akcje, sporo czekania na atak przeciwnika i wynik 3:0 na niekorzyść Rafała Dudka, to skrót walki jaką stoczył na gali Angels Of Fire. Jest już plan na rewanż i napewno  jeszcze więcej motywacji do ciężkiego treningu.
Przeciwnikiem Bartosza Pietruszewskiego był Piotr Paśnik (Sanda Płock), znany i utytułowany zawodnik. Pojedynek zaczął się bardzo ciekawie, duża ilość kopnięć robiła wrażenie na publiczności, pierwsza runda była wyrównana za to po drugim gongu Bartosz narzucił swoje tempo, mocne kopnięcia na uda i odważne ataki na głowę dały mu przewagę. W trzeciej rundzie po jednym z silnych ciosów przeciwnik został odesłany do narożnika, żeby zatamować krwotok z nosa, czynność była powtarzana jeszcze kilka razy, aż sędzia wkońcu ogłosił zwycięstwo Pietruszewskiego przez techniczny knockout!
Zawodnicy Kick-Boxera Nowy Sącz co raz częściej walczą na zawodowych ringach. Tydzień po walkach w Płocku, Łukasz Boom-Boom Pławecki walczy w Helsinkach (Finlandia) na gali Fight Festival. O przygotowaniach do walki i samym pojedynku więcej na oficjalnej stronie Łukasza (Plawecki.GwiazdaSportu.pl)


Później: Treningi