sponsor strony - NUMER 9 GwiazdaSportu.pl - stawiamy na sportowców!      sponsor klubu - Wactour sponsor klubu - Konspol

Witamy w naszym klubie!

3 medale Mistrzostw Polski


Damian KrawczykZakończyły się Mistrzostwa Polskich Juniorów i Młodzieżowców w formule full contact. Wzięło w nich udział 3 naszych zawodników, każdy zajął miejsce na podium a Damian Krawczyk obronił tytuł Mistrza Polski wywalczony rok temu.
Pierwszego dnia mistrzostw Jakub Majoch, wygrał dwie walki, mając dużą przewagę and rywalami, jedna walka zakończyła się przed  czasem a druga werdyktem 3:0. Po wyrównanym finale sędziowie orzekli niejednogłośnie wygraną przeciwnika.
Tomasz Mordarski nie dał szans swojemu pierwszemu rywalowi, mocnymi atakami powalił go dwukrotnie, co sprawiło, że przeciwnik nie podejmował walki i  tylko bronił się. W następnym pojedynku zabrakło trochę sił, częste wymiany bokserskie, mocne kopnięcia męczyły obydwu zawodników. 2:1 zwyciężył przeciwnik Tomka, który jak się później okazało wygrał cały turniej.
Damian Krawczyk skrzyżował rękawice z finalistą poprzednich mistrzostw. Duże doświadczenie, obycie ringowe dało możliwość kontrolowania pojedynku. Po dwóch rundach przeciwnik nie miał sposobu na Damiana, który jeszcze przyśpieszył i częściej trafiał. Mocne  prawe proste  dochodziły do celu, kopnięcia na tułów męczyły  przeciwnika. I tak po 3 rundach pojedynku, sędziowie jednogłośnie przyznali mu tytuł Mistrza Polski.


Później: Treningi