sponsor strony - NUMER 9 GwiazdaSportu.pl - stawiamy na sportowców!      sponsor klubu - Wactour sponsor klubu - Konspol

Witamy w naszym klubie!

Semi-Contact Młodzików, Juniorów, Juniorów Młodszych i Seniorów

Klub Sportowy "KICK-BOXER" po raz pierwszy w tym roku startował na zawodach strefowych Młodzików, Juniorów Młodszych, Seniorów w Semi-Contact organizowanych przez Klub Sportowy Damis z Krynicy.

Kick-Boxera reprezentowało 11 zawodników. Byli to Młodzicy: Ola Pietruszewska (55 kg) - srebro, Juniorzy Młodsi: Milan Sobczyk (48 kg) - złoto, Dariusz Urbaniak (51 kg) - złoto, Wiktor Witowski (51 kg) - srebro, Jakub Majoch (57 kg) - złoto i Seniorzy: Inez Szkaradek (55 kg) - srebro, Piotr Łapuć (89 kg)- srebro, Łukasz Pławecki (63 kg) -brąz, Krzysztof Macura (63 kg) - brąz, Jędrzej Rajca (69 kg), Bartosz Pietruszewski (74 kg). Nasz klub nie specjalizuje się w formule Semi-Contact, pomimo to zdobyliśmy 9 medali, w tym: 3 złote, 4 srebrne i 2 brązowe. W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy trzecie miejsce drużynowo. Na uwagę zasługuje wyróżnienie najlepszego zawodnika imprezy, którym został Milan Sobczyk. Następnymi startami naszych zawodników będą Otwarte Mistrzostwa Łotwy w LOW-KICKU oraz Mistrzostwa Polski w MUAY-THAI. Trener Andrzej Śliwa będzie sekundował również przy boku trenera Tomasza Mamulskiego w zawodowej walce o Mistrzostwo Świata w LOW-KICKU, do której przygotowuje się Łukasz Jarosz. Walczył on będzie z niemieckim zawodnikiem pochodzenia tureckiego. Walka planowana jest na koniec marca w Wiedniu.

Później: Treningi