Powrot do serwisu
Галерија Дома Регистрирај се Влези Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај


Галерија Дома > Gale Zawodowe > 2006 > Wiedeń (Austria) - walka Łukasza Jarosza o Zawodowe Mistrzostwo Świata
Кликни за целосна големина на сликата
Łukasz Jarosz podczas ataku
P8134688.JPG foto1.jpg foto10.jpg DSCN1125.JPG 9.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 0 / 5 with 2 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е